Projekt zakończony. Realizowany był w latach 2019-2023. Dziękujemy za udział.
Logo
Dostosuj
Projekt zakończony. Realizowany był w latach 2019-2023. Dziękujemy za udział.
Pomiń nawigację
Baza wiedzy

Sztuczna Inteligencja w służbie edukacji - nagranie webinarium z 27.04.2023

AI
inspiracje
narzędzia
nowoczesne technologie
sztuczna inteligencja
baza wiedzy
udostępnij:
Kopiuj linkSkopiuj link

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium z Wojciechem Wątorem, nauczycielem i entuzjastą sztucznej inteligencji. Webinarium odbyło się 27 kwietnia 2023 r. i trwało ponad godzinę.

 

Po obejrzeniu dowiesz się, jaka jest definicja sztucznej inteligencji i poznasz przykłady jej powszechnego już wykorzystania. W części praktycznej dowiesz się, czym jest chatGPT, jak założyć bezpłatne konto w tym narzędziu i wreszcie jak je wykorzystać w edukacji. Od planowania lekcji po tworzenie tekstów, korekty, streszczenia, aż po wymyślanie nowych kart pracy, testów - w tym wszystkim może Ci pomóc chatGPT. Podczas webinarium nasz ekspert przekonuje, że chatGPT to narzędzie, które - wykorzystane we właściwy sposób - może przyczynić się do usprawnienia pracy edukatorów i edukatorek. Należy jednak być świadomym zagrożeń i ograniczeń tego narzędzia.

 

  • Prezentacja wyświetlona podczas webinarium – plik do pobrania
  • Zapis rozmowy z ChatemGTP przeprowadzonej podczas webinarium – plik do pobrania
  • Treści poleceń dla ChatGTP oraz linki do innych aplikacji, aut. Wojciech Wątor – plik do pobrania
  • Sztuczna Inteligencja w Edukacji - 10 pomysłów na wykorzystanie chatGPT w pracy nauczycieli, poradnik napisany przez Wojciecha Wątora - plik do pobrania: https://bit.ly/SIwEdu