Projekt zakończony. Realizowany był w latach 2019-2023. Dziękujemy za udział.
Logo
Dostosuj
Projekt zakończony. Realizowany był w latach 2019-2023. Dziękujemy za udział.
Pomiń nawigację
Baza wiedzy

Projekt ENTER. Technologia wspomagająca współpracę uczniów (projekt edukacyjny na dzisiaj i na jutro). Nagranie webinarium

ENTER
inspiracje
lekcje online
metoda projektu
praca na lekcji
webinarium
baza wiedzy
udostępnij:
Kopiuj linkSkopiuj link

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium pt. „Projekt Enter. Technologia wspomagająca współpracę uczniów (projekt edukacyjny na dzisiaj i na jutro)”, które odbyło się 25.05.2020 r.

 

Izabela Wyppich na podstawie przykładów omawia dobre praktyki wykorzystania TIK w pracy metodą projektu. Ekspertka zaprasza do namysłu nad metodą projektu i miniprojektu oraz opowiada, jak można je realizować w edukacji online. Na koniec przedstawia korzyści z przeniesienia rozwiązań i doświadczeń zdalnej edukacji w dalszej pracy szkolnej.

 

Izabela Wyppich - nauczycielka historii, wiedzy o kulturze, plastyki oraz historii sztuki w I LO im. A. Mickiewicza w Rudzie Śląskiej. Tutorka, edukatorka, koordynatorka projektów edukacyjnych, autorka scenariuszy oraz autorskich programów nauczania (między innymi dla Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej). Przewodnicząca Dyskusyjnego Klubu Filmowego „KaFe In-ni” w Rudzie Śląskiej od lat zaangażowana w edukację artystyczną, filmową, medialną oraz globalną. Członkini grupy SuperBelfrzy RP.

 

Nagranie webinarium trwa ok 60 minut

 

Prezentacja wyświetlona podczas webinarium – Plik do pobrania

 

Dodatkowe informacje: