Projekt zakończony. Realizowany był w latach 2019-2023. Dziękujemy za udział.
Logo
Dostosuj
Projekt zakończony. Realizowany był w latach 2019-2023. Dziękujemy za udział.
Pomiń nawigację
Baza wiedzy

Myślenie Enter. Myślenie krytyczne w klasie i w internecie – nagranie webinarium

ENTER
inspiracje
krytyczne myślenie
webinarium
baza wiedzy
udostępnij:
Kopiuj linkSkopiuj link

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium pt. „Myślenie Enter. Myślenie krytyczne w klasie i w internecie”,  które odbyło się 19.11. 2020 dla nauczycieli uczestniczących w projekcie „Lekcja:Enter”.

 

Izabela Wyppich zaprasza do zapoznania się z ideą myślenia krytycznego. Podczas webinarium przedstawia i wyjaśnia, czym są schematy widzialnego myślenia i jak można je wykorzystywać w praktyce szkolnej. W ciekawy i praktyczny sposób omawia projekty i zasoby związane z myśleniem krytycznym w internecie oraz przykłady ich zastosowania w pracy nauczyciela/nauczycielki.

 

Nagranie webinarium trwa ok. 60 minut.

 

Prezentacja wyświetlona podczas webinarium -  plik do pobrania

 

Izabela Wyppich  -nauczycielka historii, wiedzy o kulturze, plastyki oraz historii sztuki w I LO im. A. Mickiewicza w Rudzie Śląskiej. Tutorka, edukatorka, koordynatorka projektów edukacyjnych, autorka scenariuszy oraz autorskich programów nauczania (między innymi dla Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej). Przewodnicząca Dyskusyjnego Klubu Filmowego „KaFe In-ni” w Rudzie Śląskiej od lat zaangażowana w edukację artystyczną, filmową, medialną oraz globalną. Członkini grupy SuperBelfrzy RP.

 

Dodatkowe informacje: