Logo
Dostosuj
Pomiń nawigację
Aktualności

Zapraszamy na webinarium "Zastosowania technologii w edukacji, czyli o modelu SAMR - inspiracje"

aktualności
udostępnij:
Kopiuj linkSkopiuj link

Zapraszamy nauczycieli i nauczycieli oraz dyrektorki i dyrektorów szkół na webinarium „Zastosowania technologii w edukacji, czyli o modelu SAMR - inspiracje”, które odbędzie się 28 sierpnia 2023 r. (poniedziałek) w godzinach od 14:00 do 15:00.

Z uczestnikami spotka się Dorota Pintal, konsultantka merytoryczna projektu ds. przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (szkoły podstawowe) i zarządzania szkołą w projekcie „Lekcja:Enter” i autorka materiałów edukacyjnych składających się na tzw. moduł online dla dyrektorów w ww. projekcie.


W trakcie webinarium ekspertka przypomni podstawowe informacje dotyczące modelu SAMR, czyli modelu zastosowania technologii w edukacji. Poda przykłady zastosowania TIK na poziomie M (modyfikowanie) i R (redefinicja) oraz trudnościach z tym związanych. Opowie także o zadaniach i projektach interdyscyplinarnych jako przykładach sprzyjających wdrożeniu modelu SAMR w szkole. Porozmawiamy o rozwiązaniach organizacyjnych związanych z wykorzystaniem sprzętu niezbędnego do pracy z TIK a także zbierzemy na wirtualnej tablicy Padlet pomysły uczestników webinarium dot. innych rozwiązań oraz innych przykładów zastosowania TIK na lekcjach co najmniej na poziomie M. Na zakończenie webinarium odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.
Przed webinarium zachęcamy do przeczytania artykułu nt. modelu SAMR na portalu EduNews (https://edunews.pl/.../2736-model-samr-czyli-o...)

 

Jak zarejestrować się na webinarium?

Webinarium będzie transmitowane na profilu facebookowym projektu Lekcja:Enter (https://www.facebook.com/lekcjaenter) – nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Pozostałe informacje organizacyjne:

Webinarium będzie nagrane, a nagranie udostępnione na stronie www.lekcjaenter.pl, razem z wyświetloną podczas niego prezentacją.

Za uczestnictwo w webinarium nie będą wystawiane certyfikaty.

 

Sprawdź inne

22.09.2023

Zapraszamy na webinarium "Edukacja zdalna a edukacja hybrydowa: jak je organizować w szkole, w tym w świetle przepisów prawa?"

Dowiedz się więcej
15.09.2023

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium "Zastosowania technologii w edukacji, czyli o modelu SAMR – inspiracje."

Dowiedz się więcej
29.06.2023

Kolejne wnioski zatwierdzone do otrzymania wsparcia - 26.09.2023

Dowiedz się więcej