Logo
Dostosuj
Pomiń nawigację
Aktualności

Zapraszamy na webinarium „10 kroków do aktywnej szkoły z TIK”

aktualności
udostępnij:
Kopiuj linkSkopiuj link

Zapraszamy dyrektorów szkół oraz nauczycieli na webinarium "10 kroków do aktywnej szkoły z TIK”, które odbędzie się 6 września 2022 r. (wtorek) w godzinach 13:00 – 14.30. Z dyrektorami i nauczycielami spotka się Dorota Pintal, konsultantka ds. zarządzania szkołą w projekcie „Lekcja:Enter” i autorka materiałów edukacyjnych składających się na tzw. moduł online dla dyrektorów w ww. projekcie.

Celem  webinarium jest pokazanie korzyści, jakie wynikają z udziału szkół w projekcie „Lekcja:Enter”. Zaprezentujemy 10 rekomendacji, powstałych na bazie doświadczeń zebranych ze zrealizowanych dotychczas działań projektowych, pokazujących konkretne kroki prowadzące do wdrożenia „Aktywnej szkoły z TIK”.

Plan webinarium:

  • Najważniejsze informacje o projekcie Lekcja:Enter.
  • Rekomendacje – 10 kroków do aktywnej szkoły z TIK.
  • Korzyści z udziału szkoły w projekcie Lekcja:Enter.
  • Jak wziąć udział w projekcie Lekcja:Enter?

Na koniec webinarium odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

 

Więcej o ekspertce:

Konsultantka ds. zarządzania szkołą w projekcie „Lekcja:Enter” i autorka materiałów edukacyjnych składających się na moduł online dla dyrektorów w ww. projekcie, m.in. autorka publikacji „Aktywna szkoła z TIK. Przewodnik i narzędziownik dla dyrektorów szkół”. Dyrektorka Szkoły Podstawowej
Nr 10  z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu. Trenerka, doradca w zakresie planowania i wdrażania procesowego wspomagania szkół  i przedszkoli w kształceniu kompetencji kluczowych uczniów,  w tym kompetencji cyfrowych. Mentorka w kursach  e-learningowych, autorka programów szkoleń i materiałów szkoleniowych dla nauczycieli.

 

Jak zarejestrować się na webinarium?

Webinarium będzie transmitowane na profilu facebookowym projektu Lekcja:Enter (https://www.facebook.com/lekcjaenter) – nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Pozostałe informacje organizacyjne:

Webinarium będzie nagrane, a nagranie udostępnione na stronie www.lekcjaenter.pl, razem z wyświetloną podczas niego prezentacją.

Za uczestnictwo w webinarium nie będą wystawiane certyfikaty.

 

Sprawdź inne

12.09.2022

„10 kroków do aktywnej szkoły z TIK” - zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium

Dowiedz się więcej
31.08.2022

Nowy rok szkolny, nowe sposoby na lekcje z nami!

Dowiedz się więcej
8.08.2022

Trwa nabór wniosków w 7. edycji Konkursu grantowego

Dowiedz się więcej