Projekt zakończony. Realizowany był w latach 2019-2023. Dziękujemy za udział.
Logo
Dostosuj
Projekt zakończony. Realizowany był w latach 2019-2023. Dziękujemy za udział.
Pomiń nawigację
Aktualności

„Trzy lata po lockdown. Wykorzystanie TIK przez nauczycieli i uczniów - refleksje i wyzwania” - zapraszamy na webinarium 26 października 2023 r. (czwartek) o godzinie 17:00

aktualności
udostępnij:
Kopiuj linkSkopiuj link

Zapraszamy na webinarium pt. Trzy lata po lockdown. Wykorzystanie TIK przez nauczycieli i uczniów - refleksje i wyzwania, które odbędzie się 26 października  2023 r. (czwartek) w godzinach od 17:00 do 18:00.

 

Doświadczenia ostatnich lat, związane z czasowym przejściem na edukację zdalną w połączeniu z dynamicznym rozwojem nowych technologii, tworzą nową perspektywę dla pracy szkolnej. Pojawiło się wiele nowych możliwości wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych. Jednocześnie ujawniły się także wyzwania – związane głównie z niedostosowaniem struktury szkolnej do nowego modelu pracy. 

Celem webinarium jest analiza zachodzących zmian, identyfikacja największych trudności oraz wskazanie możliwych rozwiązań związanych z sensownym wykorzystaniem nowych technologii.  Zapraszamy do wspólnego namysłu w gronie praktyków.

Będzie to ostatnie z cyklu webinariów dla nauczycieli realizowane w ramach projektu „Lekcja:Enter”. Tym razem spotkamy się z Tomaszem Tokarzem, trenerem kompetencji społecznych i cyfrowych, nauczycielem, który w projekcie „Lekcja:Enter” pełni rolę konsultanta ds. przedmiotów humanistycznych.

 

Więcej o ekspercie:

Dr Tomasz Tokarz jest trenerem kompetencji społecznych i cyfrowych, nauczycielem, coachem, wykładowcą akademickim. Pomaga ludziom w odkrywaniu i wykorzystywaniu ich mocnych stron. Jego zainteresowania koncentrują się wokół edukacji alternatywnej, innowacji edukacyjnych, nowych technologii, komunikacji międzyludzkiej oraz problematyki rozwoju osobistego i relacji. Autor licznych artykułów (w czasopismach i na portalach internetowych), autor lub redaktor kilku książek.  W projekcie „Lekcja:Enter” pełni rolę konsultanta merytorycznego ds. przedmiotów humanistycznych dla klas 4-8 szkoły podstawowej oraz dla szkoły ponadpodstawowej. Więcej: https://tomasztokarz.net.

 

Jak zarejestrować się na webinarium?

Webinarium będzie transmitowane w serwisie Facebook, na fanpage'u projektu „Lekcja:Enter” https://www.facebook.com/lekcjaenter. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

 

Pozostałe informacje organizacyjne:

Materiały oraz nagranie webinarium będą udostępnione na stronie www.lekcjaenter.pl.

Za uczestnictwo w webinarium nie będą wystawiane certyfikaty.

Sprawdź inne

20.12.2023

PROJEKT DOBIEGŁ KOŃCA - dziękujemy wszystkim

Dowiedz się więcej
15.11.2023

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego nasz projekt

Dowiedz się więcej
2.11.2023

Zakończyliśmy rekrutację na szkolenia w projekcie

Dowiedz się więcej