Zmień kontrast

Zmień rozmiar czcionki

A- A A+
Dostosowanie dla osób z ograniczeniami
Kontakt
Kontakt dla wnioskodawców:
 
Kontakt dla mediów:
Kontakt dla dyrektorów szkół/nauczycieli - adresy podmiotów realizujących szkolenia:
dolnośląskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Małgorzata Mazurek
tel. 690 855 917
m.mazurek@lechaa.pl

2.    Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych
Alicja Pietrzyk
tel. 603 313 819
alicja.pietrzyk@dfop.org.pl

3. Placówka Doskonalenia Nauczycieli Vademecum
Aleksandra Rolik-Dunaj
Dominika Stanoszek
tel. 77435-12 54 w.26, 721 860 739
enter@vademecum.nysa.pl

kujawsko-pomorskie 1.    Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ
Agnieszka Jarczyńska
tel. 694 494 731
szkolenia@annajurewicz.pl

2.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Monika Pawlak
tel. 690 855 916
m.pawlak@potest.pl

3.    Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
EDU-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych
Monika Pietrasiak
tel. 668 610 998
lekcjaenter@wp.pl

4.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
87-100 Toruń, ul. Gagarina 34/36
Anna Kosicka, Janina Binczak
torun@swp.org.pl
 
lubelskie Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Małgorzata Filipiak
tel. 690 855 918
m.filipiak@lechaa.pl

lubuskie Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Agnieszka Kancik
tel. 690 855 767
a.kancik@potest.pl

łódzkie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Małgorzata Szydłowska
tel. 535 895 815
m.szydlowska@potest.pl  

2.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"

Jarosław Krajewski
lodzkie@swp.org.pl

małopolskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Barbara Michalska
tel. 690 855 052
b.michalska@lechaa.pl

2.    Fundacja Kuźnia Talentów - oddział Kraków
Tomasz Fula
tel. 793 777 713
tomasz.fula@kuzniatalentow.org

mazowieckie 1.    Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ
Anna Jurewicz
tel. 605 436 304
szkolenia.jurewicz@gmail.com

2.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Paulina Bryda
tel. 690 855 252
p.bryda@lechaa.pl

3.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Anna Grzesik
tel. 535 895 835
a.grzesik@potest.pl

4.   Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Krzysztof Piekarski
swp.pultusk@gmail.com
 
opolskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Małgorzata Mazurek
tel. 690 855 917
m.mazurek@potest.pl

2.    Placówka Doskonalenia Nauczycieli Vademecum
Aleksandra Rolik-Dunaj
Dominika Stanoszek
tel. 77435-12 54 w.26, 721 860 739
enter@vademecum.nysa.pl  

podkarpackie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Beata Sterniewska
tel. 690 855 915
b.sterniewska@potest.pl

2.    Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie
 -Podkarpackie Uczy Cyfrowo
Koordynator projektu: Katarzyna Jaracz
tel. 17 85-90-124 w. 28, 505 587 355
kjaracz@pcen.pl

- Oddział Rzeszów: Andżelika Draguła-Lis
tel. 504 321 155, 17 8534097 w. 45, adragula@pcen.pl
- Oddział Tarnobrzeg: Magdalena Mikołajczyk
tel. 696 467 065, mmikolajczyk@pcen.pl
- Oddział Przemyśl: Magdalena Kazimierz
tel. 16 6702502 w. 37, mkazimierz@pcen.pl
- Oddział Krosno: Joanna Rej
tel. 13 4320057 w. 24, jrej@pcen.pl

- Podkarpackie Uczy Cyfrowo II
Koordynator projektu: Agnieszka Andres
tel. 600 230 036, 501 060 183
aandres@pcen.pl

- Oddział Rzeszów: Natalia Iskra  
tel. 17 853 40 97, w. 30, niskra@pcen.pl
- Oddział Tarnobrzeg: Magdalena Mikołajczyk
tel. 696 467 065, mmikolajczyk@pcen.pl
- Oddział Przemyśl: Magdalena Kazimierz
tel. 16 6702502 w. 37, mkazimierz@pcen.pl
- Oddział Krosno: Wioletta Owoc
tel. 13 4320057 w. 24, wowoc@pcen.pl
podlaskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Beata Sterniewska
tel. 690 855 915
b.sterniewska@lechaa.pl

2.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Hanka Gałązka
wspolnota-polska@wp.pl 

pomorskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Rafał Sobstyl
tel. 535 895 825
r.sobstyl@potest.pl

2.    Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy
Paweł Załęcki
tel. 52 322 29 05
pawel.zalecki@edu.bydgoszcz.pl

3.    Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli EDU-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych
Monika Pietrasiak
tel. 668 610 998
lekcjaenter@wp.pl

4.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Agata Grendowicz
gdynia@swp.D25org.pl 

śląskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Monika Jędruszczak
tel. 690 855 914
m.jedruszczak@lechaa.pl

2.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Monika Jędruszczak
tel. 690 855 914
m.jedruszczak@potest.pl

3.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Alicja Brzan – Kloś (Katowice)
alicebk@wp.pl 
Beata Strzelecka – Mach
beata.strzelecka-mach@wp.pl 

świętokrzyskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Anna Grzesik
tel. 535 895 835
a.grzesik@potest.pl

2.    Profesjonalne Szkolenia Informatyczne Sp. z o.o.
Małgorzata Zawrzykraj-Miśkiewicz
tel. 512 503 751
info@psi.kielce.pl

warmińsko-mazurskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Agnieszka Kancik
tel. 690 855 767
a.kancik@potest.pl

2.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Katarzyna Czyżycka, Agnieszka Niemczynowicz
odnswp@swp.org.pl

wielkopolskie 1.    Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ
Anna Jurewicz
tel. 605 436 304
szkolenia.jurewicz@gmail.com

2.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Dorota Smolarz
telefon: 533 365 845
d.smolarz@lechaa.pl

zachodniopomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Monika Pawlak
tel. 690 855 916
m.pawlak@lechaa.pl