Kontakt

Kontakt dla wnioskodawców:
 
Kontakt dla mediów:
Ze względu na trwającą pandemię szkolenia prowadzone są także online.

Kontakt dla dyrektorów szkół/nauczycieli - adresy podmiotów realizujących szkolenia:
dolnośląskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Małgorzata Mazurek
tel. 690 855 917
m.mazurek@lechaa.pl 

2.   Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych
Alicja Pietrzyk
tel. 603 313 819
alicja.pietrzyk@dfop.org.pl  

3. Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu
Barbara Bieńkuńska
tel. 508 691 029
barbara.bienkunska@dodn.dolnyslask.pl 

4. Placówka Doskonalenia Nauczycieli Vademecum
Aleksandra Rolik-Dunaj
Dominika Stanoszek
tel. 77435-12 54 w.26, 721 860 739
enter@vademecum.nysa.pl                
www.lekcjaenter.vademecum.nysa.pl       

kujawsko-pomorskie 1.    Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ
Agnieszka Jarczyńska
tel. 694 494 731
szkolenia@annajurewicz.pl 

2.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Monika Pawlak
tel. 690 855 916
m.pawlak@potest.pl

3.  Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność”
Danuta Szmajda
tel. 601 809 787
dszmajda@tlen.pl  

4.    Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
EDU-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych
Monika Pietrasiak
tel. 668 610 998
lekcjaenter@wp.pl 

5.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
87-100 Toruń, ul. Gagarina 34/36
Anna Kosicka, Janina Binczak
torun@swp.org.pl
Anna Młynarczyk tel. 798 690 123
Daria Michalik tel. 787 946 606
 
lubelskie Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Małgorzata Filipiak
tel. 690 855 918
m.filipiak@lechaa.pl 

lubuskie 1.   Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Agnieszka Kancik
tel. 690 855 767
a.kancik@potest.pl

2.  Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność”
Ewa Roszyk
tel. 504 465 127
solidarnosc.sekcja.oswiata@gmail.com 

łódzkie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Małgorzata Szydłowska
tel. 535 895 815
m.szydlowska@potest.pl   

2.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"

Jarosław Krajewski
lodzkie@swp.org.pl             
Anna Młynarczyk tel. 798 690 123
Daria Michalik tel. 787 946 606

małopolskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Barbara Michalska
tel. 690 855 052
b.michalska@lechaa.pl 

2.    Fundacja Kuźnia Talentów - oddział Kraków
Anna Mazurkiewicz
tel. +48 533327019
anna.mazurkiewicz@kuzniatalentow.org  

mazowieckie 1.    Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ
Anna Jurewicz
tel. 605 436 304
szkolenia.jurewicz@gmail.com 

2.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Paulina Bryda
tel. 690 855 252
p.bryda@lechaa.pl 

3.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Anna Grzesik
tel. 535 895 835
a.grzesik@potest.pl

4. Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność”
Andrzej Piegutkowski
tel. 504 825 343
andrzej.piegutkowski@gmail.com

5.   Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Krzysztof Piekarski
swp.pultusk@gmail.com
Anna Młynarczyk tel. 798 690 123
Daria Michalik tel. 787 946 606

6.    Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie
Dział Organizacji Szkoleń
Eliza Ciesielczyk
tel. 22 579-41-22
tel. 22 579-41-80
tel. 693 280 550
szkolenia@oeiizk.waw.pl 

opolskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Małgorzata Mazurek
tel. 690 855 917
m.mazurek@potest.pl

2. Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność”
Wojciech Jaranowski
tel. 603 090 888
idnsolidarnosc@wp.pl 

3.    Placówka Doskonalenia Nauczycieli Vademecum
Aleksandra Rolik-Dunaj
Dominika Stanoszek
tel. 77435-12 54 w.26, 721 860 739
enter@vademecum.nysa.pl
www.lekcjaenter.vademecum.nysa.pl 
 
podkarpackie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Beata Sterniewska
tel. 690 855 915
b.sterniewska@potest.pl 

2.    Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie
 -Podkarpackie Uczy Cyfrowo
Koordynator projektu: Katarzyna Jaracz
tel. 17 85-90-124 w. 28, 505 587 355
kjaracz@pcen.pl 

- Oddział Rzeszów: Andżelika Draguła-Lis
tel. 504 321 155, 17 8534097 w. 45, adragula@pcen.pl 
- Oddział Tarnobrzeg: Magdalena Mikołajczyk
tel. 696 467 065, mmikolajczyk@pcen.pl 
- Oddział Przemyśl: Magdalena Kazimierz
tel. 16 6702502 w. 37, mkazimierz@pcen.pl 
- Oddział Krosno: Joanna Rej
tel. 13 4320057 w. 24, jrej@pcen.pl 

- Podkarpackie Uczy Cyfrowo II
Koordynator projektu: Agnieszka Andres
tel. 600 230 036, 501 060 183
aandres@pcen.pl 

- Oddział Rzeszów: Natalia Iskra  
tel. 17 853 40 97, w. 30, niskra@pcen.pl 
- Oddział Tarnobrzeg: Magdalena Mikołajczyk
tel. 15 822 40 15 wew 28 lub  509 673 515, mmikolajczyk@pcen.pl   
- Oddział Przemyśl: Magdalena Kazimierz
tel. 16 670 25 02 wew 37 lub 509 673 516,  mkazimierz@pcen.pl   
- Oddział Krosno: Joanna Rej
tel. 13 4320057 wew 24 lub 509 673 513 jrej@pcen.pl
podlaskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Beata Sterniewska
tel. 690 855 915
b.sterniewska@lechaa.pl

2. Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność”
Jerzy Ewertowski
tel. 668 380 591
jurewer@pc-plus.com.pl

3.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Hanka Gałązka
wspolnota-polska@wp.pl  
Anna Młynarczyk tel. 798 690 123
Daria Michalik tel. 787 946 606

pomorskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Rafał Sobstyl
tel. 535 895 825
r.sobstyl@potest.pl

2.    Fundacja Dla Was
Anna Łukowska
tel. 501 343 924
lekcjaenter@dlawas.org  

3. Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy

Paweł Załęcki
tel. 52 322 29 05
pawel.zalecki@edu.bydgoszcz.pl 

4.    Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli EDU-Edukacja Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych
Monika Pietrasiak
tel. 668 610 998
lekcjaenter@wp.pl 

5.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Agata Grendowicz
gdynia@swp.D25org.pl  
Anna Młynarczyk tel. 798 690 123
Daria Michalik tel. 787 946 606

śląskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Monika Jędruszczak
tel. 690 855 914
m.jedruszczak@lechaa.pl 

2.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Monika Jędruszczak
tel. 690 855 914
m.jedruszczak@potest.pl

3. Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność”
Wojciech Jaranowski
tel. 603 090 888
idnsolidarnosc@wp.pl       

4.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Alicja Brzan – Kloś (Katowice)
alicebk@wp.pl 
Beata Strzelecka – Mach
beata.strzelecka-mach@wp.pl  
Anna Młynarczyk tel. 798 690 123
Daria Michalik tel. 787 946 606

świętokrzyskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Anna Grzesik
tel. 535 895 835
a.grzesik@potest.pl 

2.    Profesjonalne Szkolenia Informatyczne Sp. z o.o.
Małgorzata Zawrzykraj-Miśkiewicz
tel. 512 503 751
info@psi.kielce.pl 

warmińsko-mazurskie 1.    Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST
Agnieszka Kancik
tel. 690 855 767
a.kancik@potest.pl 

2.    Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Katarzyna Czyżycka, Agnieszka Niemczynowicz
odnswp@swp.org.pl 
Anna Młynarczyk tel. 798 690 123
Daria Michalik tel. 787 946 606

wielkopolskie 1.    Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ
Anna Jurewicz
tel. 605 436 304
szkolenia.jurewicz@gmail.com 

2.    Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Dorota Smolarz
telefon: 533 365 845
d.smolarz@lechaa.pl

zachodniopomorskie 1. Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA
Monika Pawlak
tel. 690 855 916
m.pawlak@lechaa.pl

2.    Fundacja Dla Was
Anna Łukowska
tel. 501 343 924
lekcjaenter@dlawas.org 

3. Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność”
Ewa Śmigielska
tel. 794 260 678
estas25@wp.pl